Bu blog sitesini ilk kez 2012 senesinin başlarında açtım. O zamanlar pek ilgilenmedim çünkü yazmak sıkıcı geliyordu. Yaklaşık 1 sene boyunca boş boş bekledikten sonra 2013 senesinde blog yazmayı yavaş yavaş sevmeye başlamış birisi olarak tekrardan yazmaya başladım. Tabii yine hüsran oldu. O kadar emek verip hazırladığım yazıları, içeriği bir arkadaşım sildi.

Yalova’da bir anaokulunun web sitesi işini almıştım. Anaokulunun yazılarını, görsellerini falan tüm içeriklerini hazırlamış, tema üzerinde son bir kaç değişiklikler yapıyordum. Kolaylık olması açısından arkadaşa yasingenc.net üzerinde test edelim dememle benim veritabanının ve tüm ftp içerinin silinmesi bir oldu.

Kısacası tekrardan buradayım! Blog sitemi tekrardan aktif ettim ve “Merhaba Dünya” diyorum.  Site içerisinde css, html, wordpress, photoshop, internet, teknoloji ve hayata dair yazılar paylaşmayı düşünüyorum. Hem elimin altında arşiv olması adına hemde faydalanmak isteyenler için (öncelik kendim için çünkü çok fazla, süper ötesi bir bilgim yok) web teknolojileri hakkında yazılar, kod parçacıkları yer alacak.  Ayrıca kendi wordpress temamı bitirmek üzereyim, ilk defa en ince ayrıntısına kadar kendi hazırladığım temayı kullanacağım :]